AMSERV KRASTA OPEL NEDĒĻAS JAUTĀJUMS / 36. NEDĒĻA
04.09.2020

UZMANĪBU! Mūsu 31. augusta Opel VIKTORĪNA (NEDĒĻAS JAUTĀJUMS) ir noslēgusies! Paldies visiem dalībniekiem! Pareizā atbilde un veiksmīgā loze šoreiz ir sakrituši mūsu viktorīnas dalībniecei GITAI CIMDIŅAI. Apsveicam! Pareizā atbilde – protams, ka jaunā Opel Corsa ir piefiksēta Siguldā – Stacijas laukumā.

Lūgums uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināties ar Sabīni Iekļavu pa tālruni 67078046. Balvā – jaukās saulesbrilles no "Amserv Krasta" Opel autosalona! Balvu var izņemt tikai darba dienās, darba laikā, iepriekš piesakoties līdz 2020. gada 30. septembrim ieskaitot! Vai Tu labi pazīsti jaunākos Opel modeļus un Latvijas skaistākās vietas? Kurā pilsētā ir paviesojusies un nofotografēta stilīgā apelsīnu krāsas Opel Corsa?

Septembris jau klāt ar skolas gaitu sākumu un rudens ziedu laiku! Piektdien, 4. septembrī, mēs izlozēsim uzvarētāju no pareizi atbildējušajiem! Mūsu NEDĒĻAS JAUTĀJUMA izspēles balvā – Opel kolekcijas saulesbrilles, kas lieti noderēs gan atvasaras brīvbrīžos, gan balti žilbinošajās sniega un saules pilnajās ziemas dienās, kādas mēs ceram šogad sagaidīt.

Izspēle norisinās tikai "Amserv Krasta" Opel autocentra vietnes OPELAKCIJA.LV “Facebook” profilā.

Kā mēs izvēlamies uzvarētāju? Atlasām pareizo atbilžu sniedzējus un izlozējam vienu balvas ieguvēju starp kvalificējušajiem. Ziņa par uzvarētāju tiks publicēta gan mūsu “Facebook” profilā, gan tieši OPELAKCIJA.LV vietnē.

Atsauce par privātumu: Mums rūp Jūsu datu drošība, tādēļ pirms savas dalības konkursā, lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu uzņēmuma sociālo tīklu aktivitāšu politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/socialo-tiklu-politika
Un mūsu vispārīgo Privātuma politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/privatuma-politika

Ierakstot savu atbildi komentāru rindā Jūs pilnībā piekrītat mūsu Privātuma Politikai un Amserv Grupas vienotajai Politikai Sociālo tīklu resursu aktivitātēm! NEDĒĻAS JAUTĀJUMA akcijas norises laiks ir no 31.08.2020. no paziņojuma mūsu profilā līdz 04.09.2020. līdz uzvarētāja paziņošanas brīdim.

NEDĒĻAS JAUTĀJUMA akciju organizē “Amserv Krasta” Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66. Piezvani – 6707 8000, dodies uz Krasta 66, iepazīsties, izvēlies un brauc mājās ar jaunu Opel!