AMSERV KRASTA OPEL NEDĒĻAS JAUTĀJUMS / 37. NEDĒĻA
11.09.2020

Uzmanību! Mūsu 7. septembra Opel viktorīna (Nedēļas jautājums) ir noslēgusies! Paldies visiem dalībniekiem! Pareizā atbilde un veiksmīgā loze šoreiz ir sakrituši Agnesei Voicehovskai. Apsveicam! Pareizā atbilde – jaunā Opel Corsa ir nofotografēta Latvijas karoga dzimtajā pilsētā Cēsīs.

Lūgums uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināties ar Sabīni Iekļavu pa tālruni 67078046. Balvā – stilīgās saulesbrilles no "Amserv Krasta" Opel autosalona! Balvu var izņemt tikai darba dienās, darba laikā, iepriekš piesakoties līdz 2020. gada 12. oktobrim ieskaitot


Turpinām viesoties burvīgajās Latvijas pilsētās kopā ar pilnībā jauno Opel Corsa. Kurā vecpilsētā ir redzama stilīgā Corsa šonedēļ?

Piektdien, 11. septembrī, mēs izlozēsim uzvarētāju no pareizi atbildējušajiem! Mūsu NEDĒĻAS JAUTĀJUMA izspēles balvā – Opel kolekcijas saulesbrilles! Izspēle norisinās tikai "Amserv Krasta" Opel autocentra vietnes OPELAKCIJA.LV “Facebook” profilā.

Kā mēs izvēlamies uzvarētāju? Atlasām pareizo atbilžu sniedzējus un izlozējam vienu balvas ieguvēju starp kvalificējušajiem. Ziņa par uzvarētāju tiks publicēta gan mūsu “Facebook” profilā, gan tieši OPELAKCIJA.LV vietnē.


Atsauce par privātumu: Mums rūp Jūsu datu drošība, tādēļ pirms savas dalības konkursā, lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu uzņēmuma sociālo tīklu aktivitāšu politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/socialo-tiklu-politika

Un mūsu vispārīgo Privātuma politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/privatuma-politika

Ierakstot savu atbildi komentāru rindā Jūs pilnībā piekrītat mūsu Privātuma Politikai un Amserv Grupas vienotajai Politikai Sociālo tīklu resursu aktivitātēm! NEDĒĻAS JAUTĀJUMA akcijas norises laiks ir no 07.09.2020. no paziņojuma mūsu profilā līdz 11.09.2020. līdz uzvarētāja paziņošanas brīdim.


NEDĒĻAS JAUTĀJUMA akciju organizē “Amserv Krasta” Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66. Piezvani – 6707 8000, dodies uz Krasta 66, iepazīsties, izvēlies un brauc mājās ar jaunu Opel!