AMSERV KRASTA OPEL AUTOSALONS PIEDĀVĀ OPEL VIKTORĪNU!
10.07.2020

UZMANĪBU! Mūsu 6. jūlija viktorīna ir noslēgusies!

Pareizā atbilde – košais "Maran" šķirnes gaiļa "paps" vēro viņa sētā iebraukošo Opel Crossland X modeli. Ko var zināt – ka tikai kaut kur ar to nav jādodās? Crossland X ir ļoti praktisks auto un nebaidīsies arī Latvijas lauku ceļus un rudens slapjdraņķi, kas kaut kur aiz trejdeviņām zemēm jau noteikti gatavojas nākt Ziemeļu virzienā! Pareizā atbilde un laimīgā loze šoreiz ienācās mūsu viktorīnas dalībniecei Bea Bea. Apsveicam!

Lūgums uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināties ar Sabīni Iekļavu pa tālruni 67078046. Balvā – sezonai ļoti aktuālās košās saulesbrilles no "Amserv Krasta" Opel autosalona! Balvu var izņemt tikai darba dienās, darba laikā, iepriekš piesakoties līdz 2020. gada 31. jūlijam ieskaitot! 

BRAUC UZ KRASTA, BRAUC AR OPEL! Tavs Opel autocentrs – AMSERV KRASTA!
Rīgā, Krasta ielā 66. Piezvani mums: 67078000 vai apmeklē mūsu akcijas vietni https://www.opelakcija.lv/ un izvēlies sev jaunu Opel par noliktavas auto cenu!

Viktorīna norisinās tikai "Amserv Krasta" Opel autocentra vietnes OPELAKCIJA.LV “Facebook” profilā.

Opel ir vienmēr bijuši ļoti praktiski auto un par to tiek mīlēti. Tie vienlīdz labi izskatās gan pilsētā, gan Latvijas laukos. Mūsu jautājums – uz kādu Opel modeli nolūkojas “Maran” šķirnes dziedātājs?

Kas Tev jāizdara, lai varētu ņemt dalību viktorīnā?

  1. Seko mūsu profilam sociālajā tīklā “Facebook”;
  2. Dalies savā profilā (publiski) ar mūsu viktorīnas ziņu;
  3. Ieraksti mūsu viktorīnas “Facebook” paziņojuma komentāru laukā savu atbildi!

Kā mēs izvēlamies uzvarētāju?

  1. Atlasām pareizo atbilžu sniedzējus;
  2. Pārliecināmies par vienkāršo nosacījumu izpildi;
  3. Izlozējam vienu balviņas ieguvēju starp kvalificējušajiem.

Piektdien, 10. jūlijā, uzzināsim veiksminieku(-ci). Balvā – stilīgās Opel zīmola saulesbrilles, kas lieliski noderēs Tavā auto no “Amserv Krasta” Opel autocentra. Redzi OPEL – domā Amserv! Ziņa par uzvarētāju tiks publicēta gan mūsu “Facebook” profilā, gan OPELAKCIJA.LV vietnē.

Atsauce par privātumu: Mums rūp Jūsu datu drošība, tādēļ pirms savas dalības konkursā, lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu uzņēmuma sociālo tīklu aktivitāšu politiku https://www.opelakcija.lv/lv/article/socialo-tiklu-politika

un vispārīgo Privātuma politiku https://www.opelakcija.lv/lv/article/privatuma-politika

Ierakstot savu atbildi komentāru rindā Jūs pilnībā piekrītat mūsu Privātuma Politikai un Amserv Grupas vienotajai Politikai Sociālo tīklu resursu aktivitātēm! Viktorīnas norises laiks no 06.07.2020. no paziņojuma mūsu profilā līdz 10.07.2020. līdz uzvarētāja paziņošanas brīdim.

Viktorīnu organize “Amserv Krasta” Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66.

Piezvani – 6707 8000, brauc uz Krasta 66, iepazīsties, izvēlies un brauc mājās ar jaunu Opel!