IZVĒLIES ELEKTRĪBU – IZVĒLIES OPEL!
01.02.2022

IEGĀDĀJOTIES JAUNU OPEL ELEKTROMOBILI –
DĀVANĀ PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA + UZLĀDES KARTE AR 500 EUR!

Akcijas laikā, iegādājoties jaunu Opel elektromobili AMSERV KRASTA (ADAM AUTO SIA) Opel salonā Rīgā, Krasta ielā 66, pircējs dāvanā saņems bezmaksas Enefit VOLT 22 kW jaudas ABB Terra AC WALLBOX uzlādes iekārtu mājoklim un uzlādes karti ar apmaksātu depozītu 500 eiro apmērā elektromobiļa uzlādei e-mobi publiskajā tīklā.

Akcijas norises laiks no 21.01.2022. līdz 31.03.2022. Kampaņas kārtību nosaka kampaņas organizators vietējos noteikumos. Visi kampaņas rīkotāja lēmumi kampaņas laikā ir galīgi un saistoši visiem kampaņas dalībniekiem. Piedāvājums attiecināms uz Corsa-e, Mokka-e, Combo-e Life un Zafira-e Life modeļiem. Piedāvājums nav savienojams ar citiem piedāvājumiem un atlaidēm. Piedāvājums spēkā tikai privātpersonām. Kampaņas piedāvājumā nav iekļautas privātās uzlādes stacijas uzstādīšanas izmaksas.

PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA

Akcijas ietvaros piedāvātā Enefit VOLT privātā uzlādes stacija ir kompakta, taču spēj samazināt elektriskā transportlīdzekļa uzlādes laiku līdz 4-8 stundām.

Uzlādes stacija Enefit Volt ir ražotāja ABB 3 fāzu uzlādes stacija (līdz 32A) Terra AC Wallbox 22 kW ir ierīce ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību un tā ir aprīkota ar info-displeju un tādējādi ļauj ērti kontrolēt gan uzlādes ātrumu, gan laiku. Ar labu savienojamību un viedu funkcionalitāti tā piedāvā visoptimālāko uzlādi gan šodien, gan nākotnē. Piedāvājuma ietvaros komplektā ir iekļauts arī uzlādes kabelis 5 metru garumā.

Elektromobiļa uzlāde mājās vai darbā ir ērts un pieņemams risinājums, kas lieliski un nepiespiesti iekļaujas ikdienas dzīvē.

APMAKSĀTA PUBLISKĀS UZLĀDES KARTE

Apmaksāto ātrās publiskās uzlādes karti var izmantot visās e-mobi uzlādes stacijās, līdz tās 500 eiro depozīta apmēra beigām. Apmaksātā publiskās uzlādes tīkla e-Mobi karte ir derīga neierobežotu periodu līdz visa tās kontā iepriekš ieskaitītā summa (500 eiro) ir iztērēta. 

OPEL ELEKTROMOBIĻI

Izbaudiet jauna līmeņa braukšanas komfortu ar mūsu klusajiem dzinējiem un samazinātajām vibrācijām Opel elektromobilī. Turklāt iepazīstiet elektromobiļa vadīšanas prieku, kas ietver vieglu iedarbināšanu un tūlītēju motora griezes momentu, kas nodrošina vienmērīgu un strauju paātrinājumu bez pārnesumu pārslēgšanas.

Atvadieties no degvielas sūkņiem un padariet savu dzīvi vieglāku ar elektromobili un tā ātro un intuitīvo uzlādi. Domājot par rītdienu – brauksim ar elektrību, brauksim ar Opel jaunākajiem elektromobiļiem!

Piezvani savam jaunajam Opel – 67078000;
Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66;
Redzi Opel – domā Amserv!