ELEKTRIFICĒ MOBILITĀTI!
29.07.2023

Atklāj elektromobiļu pasauli kopā ar OPEL un AMSERV KRASTA autocentru! Mums noliktavā ir lieliski pilnībā elektriskie OPEL par īpašām akcijas cenām un brauciens var sākties ikvienā mirklī. Izvēle ir Tava – pasaule mainās straujāk par mūsu vērojumiem un rītdiena ir jau šodien. Tāpat kā ogļu tvaikoņi nomainīja buriniekus, digitālās fotokameras aizsūtīja pagātnē filmiņu attīstīšanu un padarīja attēlu uzņemšanu par ikdienas prieku miljardiem cilvēku, kas lika pamatus sociālo tīklu fenomenam. Nedaudz vairāk kā tikai simts gadus atpakaļ iekšdedzes dzinēja darbinātās automašīnas izspieda no cilvēces tehniskā arsenāla zirgu transportu. Šobrīd elektriskie motori sāk aizstāt iekšdedzes dzinējus praktiski visās to izmantošanas jomās. Katru lielo pārvērtību mūsu ieradumos un tehnoloģiju attīstībā pavada gan prieks un sajūsma, gan iebildumi, skepse un arī pretdarbība – tāds ir attīstības ritums un mūsu izvēle ir ļauties tam jau ātrāk, lai izbaudītu tās priekšrocības, ko sniedz katra tehnoloģiskā revolūcija.Viens no populārākajiem elektromobiļiem Vācijā un Eiropā – OPEL CORSA-e

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀ OPEL CORSA-e

Cena juridiskām personām no 34 900 €, bet privātpersonām ar valsts atbalstu* –  no 30 400 €. Lieliska iespēja izvēlēties stilīgu un Eiropā lietotāju augsti novērtētu un labi aprīkotu elektrisko auto par cenu zem 30 tūkstošiem eiro. Vidējais elektroenerģijas patēriņš 17 kWh/100 km, autonomija 337 km (dati kombinētajā ciklā pēc WLTP). Gaitas akumulatoru baterijas nominālā ietilpība – 50 kWh. Bagāžas nodalījuma tilpums – 309 litri (1081 litri ar nolaistiem aizmugures sēdekļiem). Jau Edition aprīkojumā iekļauti Full LED priekšējie lukturi, klimata kontrole, multifunkcionāls stūres rats ar ādas apdari, braukšanas joslu uzraudzīšanas palīgsistēma, Android Auto un Apple CarPlay savietojamība un kruīza kontrole.

Pieprasīt piedāvājumuOPEL MOKKA-e – viens no pieejamākajiem kompaktajiem elektriskajiem krosoveriem

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀ OPEL MOKKA-e

Cena juridiskām personām no 37 370 €, bet privātpersonām ar valsts atbalstu* –  no 32 870 €.  Pilnībā elektriskais pilsētas SUV ar efektīvu dizainu un ļoti plašu papildu aprīkojuma izvēli par demokrātisku cenu. Vidējais elektroenerģijas patēriņš 17,4-17,8 kWh/100 km, autonomija 318-324 km (dati kombinētajā ciklā pēc WLTP). Gaitas akumulatoru baterijas nominālā ietilpība – 50 kWh. Bagāžas nodalījuma tilpums – 310 litri (1060 litri ar nolaistiem aizmugures sēdekļiem). Jau Comfort aprīkojumā iekļauti Full LED priekšējie un LED aizmugures lukturi, vieglmetāla diski, apsildāms multifunkcionāls stūres rats ar ādas apdari, braukšanas joslu uzturēšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, avārijas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanu, sadursmes novēršanas sistēma pie zemiem ātrumiem, automātiskās tālās gaismas, lietus sensors un kruīza kontrole.

Pieprasīt piedāvājumuOPEL COMBO-e LIFE – ideāli piemērots aktīvām ģimenēm ar bērniem un individuālajiem uzņēmējiem

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS OPEL COMBO-e LIFE

Cena juridiskām personām no 40 990 €, bet privātpersonām ar valsts atbalstu* –  no 36 490 €.  Kompaktā komerctransporta pasažieru versija 100% elektriskajā izpildījumā ir vēl reti sastopama iespēja tirgū. Bezizmešu transports lieliski noderēs dažādu piegāžu veikšanai Rīgas centrā un Vecrīgā. Elektriskais mikrovens būs mūsdienīgs sabiedrotais ģimenes izbraukumiem ar tūrisma vai sporta inventāru visiem, kuri vēlas savā reālajā dzīvē samazināt ietekmi uz vidi. Vidējais elektroenerģijas patēriņš 17,5-19,4 kWh/100 km, autonomija 280 km (dati kombinētajā ciklā pēc WLTP). Gaitas akumulatoru baterijas nominālā ietilpība – 50 kWh. Bagāžas nodalījuma tilpums – 597-850 litri. 

Pieprasīt piedāvājumuPrestižs korporatīvais pasažieru minibuss vai izvēle lielākām ģimenēm – elektriskais OPEL ZAFIRA-e LIFE

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀ OPEL ZAFIRA-e LIFE

Cena juridiskām personām no 60 990 €, bet privātpersonām ar valsts atbalstu* –  no 56 490 €. Pasažieru pārvadāšanas jomā ir grūti konkurēt ar elektriskās piedziņas transporta līdzekļiem pateicoties to izcilajam akustiskajam komfortam, praktiski neesošajām vibrācijām un plūdenās gaitas dēļ. Sānu bīdāmās durvis abās pusēs, tonēti sānu stikli un 8 sēdvietas. Vidējais elektroenerģijas patēriņš 26,2 kWh/100 km, autonomija 322 km (dati kombinētajā ciklā pēc WLTP). Gaitas akumulatoru baterijas nominālā ietilpība – 75 kWh. Maksimālais kravas garums ar nolocītu priekšējā pasažiera sēdekli – 3,16m, bet maksimālā kravas telpas ietilpība ar nolocītiem sēdekļiem sastāda 4,2 m3.

Pieprasīt piedāvājumuOPEL un elektromobilitāte

OPEL zīmola ideja daudzus gadu desmitus ir piedāvāt jaunākos tehniskos risinājumus pēc iespējas plašākam klientu lokam pieņemamā cenu kategorijā, nevis tikai luksusa segmentā. OPEL elektromobiļi šobrīd ir vieni no pieejamākajiem jaunu auto tirgū un vienlaikus aprīkoti gan ar jaunākajām vadītāja atbalsta un komforta sistēmām, gan tiešsaistes rīkiem. Izmantojot valsts atbalstu privātpersonām* – jauna OPEL 100% elektriskā auto iegāde AMSERV KRASTA autocentrā būs jau salīdzināmā izmaksu līmenī ar līdzīgi aprīkotu iekšdedzes dzinēja auto. Visiem elektromobiļiem ir automātiskā transmisija un parasti jau bāzes līmenī tajos pieejama jaudīga klimata kontroles sistēma un plašāks aprīkojuma pozīciju klāsts.

10 būtiskākās elektrisko auto priekšrocības:

  • Ievērojami klusāka gaita – praktiski bez dzinēja skaņas;
  • Pilnībā nav iekšdedzes dzinējiem raksturīgās vibrācijas;
  • Tūlītēja automašīnas reakcija uz akseleratora pedāli;
  • Griezes moments, kas pilnībā pieejams jau uzsākot kustību;
  • Labāka dinamika pilsētas satiksmē un veicot apdzīšanu;
  • Cita braukšanas pieredze, ja izmanto rekuperatīvo bremzēšanu;
  • Nav degvielas, it īpaši dīzeļdegvielas, smaržas salonā;
  • Nav izplūdes gāzu radītās iedarbības uz vidi brauciena laikā;
  • Ilgāka bremžu uzliku kalpošana un mazāks to piesārņojums;
  • Vienkāršāka tehnisko apkopju veikšana.

Šobrīd Latvijā pieejami papildu bonusi elektrisko auto lietotājiem – mazāks uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu nodoklis, valsts atbalsts privātpersonām pie elektro auto iegādes*, iespēja Rīgā pārvietoties pa sabiedriskā transporta joslām, iespēja bez maksas stāvēt ”Rīgas satiksme” apkalpotajās auto stāvvietās Rīgas centrā un Vecrīgā, kā arī nav jāmaksā iebraukšanas maksa Jūrmalā. Visā Latvijā un arī Eiropā kopumā elektroauto publiskās uzlādes tīkli un iespējas attīstās ļoti strauji un praktiski katru mēnesi tiek atklātas kādas jaunas uzlādes stacijas. Protams, ka finansiāli visefektīvākā elektromobiļa lietošana ir tieši tiem klientiem, kuri dzīvo privātmājā, kas aprīkota ar saules baterijām un privāto uzlādes Wall-box tipa iekārtu, kas ļauj lielāko daļu gada praktiski braukt bez maksas par elektroauto uzlādi.

Par visu akcijas automašīnu pieejamību un aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu OPEL pārdošanas konsultantiem AMSERV KRASTA autocentrā Rīgā, Krasta ielā 66 vai pa tālruni 67078000. Mūsu e-pasts – krasta@amserv.lv

Visiem jauniem OPEL elektriskajiem transportlīdzekļiem ir astoņu gadu vai 160 000 km gaitas akumulatora garantija vismaz 70% no sākotnējās uzlādes jaudas pēc šī laika vai distances. Visiem jauniem OPEL vieglajiem auto ražotājs nodrošina garantiju 5 gadu garumā vai līdz 100 000 km nobraukumam. Visas cenas ir norādītas eiro ar iekļautu 21% pievienotās vērtības nodokli (PVN). Akcijas piedāvājums ir spēkā no 01.09.2023. līdz 31.10.2023. vai kamēr piedāvājumā iekļautās automašīnas ir pieejamas pārstāvniecības noliktavā. Visi attēli ir indikatīvi un tajos var būt redzams aprīkojums, kas nav pieejams vai nav iekļauts akcijas piedāvājumā. Cenas un specifikācijas var tikt mainīti bez iepriekšējas izziņošanas. Attēli tehniskā informācija no ražotāja publicitātes materiāliem uz piedāvājuma sagatavošanas brīdi.

* Uzzini vairāk par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbalsta programmu bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei mūsu mājaslapā: https://www.opelakcija.lv/lv/news/25

PROJEKTU FINANSIĀLI ATBALSTA EMISIJAS KVOTU IZSOLĪŠANAS INSTRUMENTS.