AMSERV KRASTA OPEL VĒSTURES VIKTORĪNA!
27.07.2020

UZMANĪBU! Mūsu 27. jūlija Opel viktorīna ir noslēgusies! Paldies visiem daudzajiem dalībniekiem! 

Pareizā atbilde un laimīgā loze šoreiz sakrita mūsu viktorīnas dalībniecei DACEI PRIEDEI. Apsveicam! Pareizā atbilde – c) Opel Rekord Caravan.

Lūgums uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināties ar Sabīni Iekļavu pa tālruni 67078046. Balvā – sezonai piederīgās košās saulesbrilles no "Amserv Krasta" Opel autosalona! Balvu var izņemt tikai darba dienās, darba laikā, iepriekš piesakoties līdz 2020. gada 31. augustam ieskaitot! 

Nedaudz no vēstures: jau tālajā 1950. gadā Opel saprata ka uzņēmumiem svarīgi ir piegādāt preces patērētājam pēc iespējas ātrāk. Tolaik Opel vieni no iecienītākajiem modeļiem bija Olympia un Rekord. Tāpat kā mūsdienās, tiem bija iespēja izvēlēties virsbūves veidus, piemēram, Opel Rekord bija pieejams arī kā Rekord-Caravan universālis. Interesanti, ka virsbūves apzīmējums Caravan ir atvasināts no starptautiski izprotamiem vārdiem – Car and Van, jeb auto un kravas busiņš. Laikā, kad mūsdienās tik izplatītie komercauto bija retums, Opel iniciatīva bija izcili praktiska – Rekord-Caravan bija reprezentabls, liels un elegants no ārpuses, nodrošināja ērtas vietas pasažieriem un iespaidīgu kravnesību līdz pat 515 kg. Tas kopumā šo auto padarīja par lielisku investīciju mazajiem uzņēmējiem, veikalu īpašniekiem un ikdienas preču piegādātājiem pilsētās! Tādi nu bija tā laika ātrās piegādes auto – Express Delivery Van :)


Viktorīna norisinās tikai "Amserv Krasta" Opel autocentra vietnes OPELAKCIJA.LV “Facebook” profilā.

Opel modeļi vienmēr ir bijuši gan ērti, gan daudzpusīgi izmantojami. Attēlā redzams kāds no vēsturiskajiem Opel modeļiem – praktisks un komfortabls universālis. Kā to sauc?

a) Opel Kadett Caravan
b) Opel Olympia Rekord
c) Opel Rekord Caravan

Kas Tev jāizdara, lai varētu ņemt dalību viktorīnā? Ieraksti mūsu viktorīnas “Facebook” paziņojuma komentāru laukā savu atbildi!

Kā mēs izvēlamies uzvarētāju? Atlasām pareizo atbilžu sniedzējus un izlozējam vienu balvas ieguvēju starp kvalificējušajiem.

Piektdien, 31. jūlijā, uzzināsim veiksminieku(-ci). Balvā – košās Opel zīmola saulesbrilles, kas lieliski noderēs Tavā auto no “Amserv Krasta” Opel autocentra. Redzi OPEL – domā Amserv! Ziņa par uzvarētāju tiks publicēta gan mūsu “Facebook” profilā, gan OPELAKCIJA.LV vietnē.

Atsauce par privātumu: Mums rūp Jūsu datu drošība, tādēļ pirms savas dalības konkursā, lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu uzņēmuma sociālo tīklu aktivitāšu politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/socialo-tiklu-politika

Mūsu vispārīgā Privātuma politika – https://www.opelakcija.lv/lv/article/privatuma-politika

Ierakstot savu atbildi komentāru rindā Jūs pilnībā piekrītat mūsu Privātuma Politikai un Amserv Grupas vienotajai Politikai Sociālo tīklu resursu aktivitātēm! Viktorīnas norises laiks no 27.07.2020. no paziņojuma mūsu profilā līdz 31.07.2020. līdz uzvarētāja paziņošanas brīdim.

Viktorīnu organize “Amserv Krasta” Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66.

Piezvani – 6707 8000, dodies uz Krasta 66, iepazīsties, izvēlies un brauc mājās ar jaunu Opel!