AMSERV KRASTA OPEL VĒSTURES VIKTORĪNA / 34. NEDĒĻA
17.08.2020

UZMANĪBU! Mūsu 17. augusta Opel VIKTORĪNA ir noslēgusies! Paldies visiem dalībniekiem! 

Pareizā atbilde un veiksmīgā loze šoreiz ir sakrituši mūsu viktorīnas dalībniecei NADEŽDAI VULĀNEI. Apsveicam!

Tātad jāatbild bija – b) 1899. Opel vienu no pasaulē pirmajām speciāli auto industrijai izstrādātajām auto gaismu sistēmām ieviesa 121 gadu atpakaļ – savā Opel Patentmotorwagen “System Lutzmann”! Iespaidīgi, pat neskatoties uz to, ka par gaismas avotu kalpoja svece, nevis LED kristāls. Viktorīnas uzdevumā redzamās auto gaismas var lepoties ar lielāko daļu mūsdienu auto gaismās izmantotajiem elementiem – spoguļa reflektoru, lēcu, pašregulāciju, sānu gaismām un elegantu dizainu. 

Lūgums uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināties ar Sabīni Iekļavu pa tālruni 67078046. Balvā – vasarīgi košās saulesbrilles no "Amserv Krasta" Opel autosalona! Balvu var izņemt tikai darba dienās, darba laikā, iepriekš piesakoties līdz 2020. gada 21. septembrim ieskaitot! Viktorīnas sagatavošanā izmantoti attēli un informācija no Opel zīmola publicitātes materiāliem.


 

Viktorīna norisinās tikai "Amserv Krasta" Opel autocentra vietnes OPELAKCIJA.LV “Facebook” profilā.

Opel vienmēr ir pievērsis uzmanību auto gaismām, kā ļoti būtiskam drošības elementam. Viktorīnas attēlā redzama viena no pirmajām auto gaismu konstrukcijām. Tas vairs nav stiklots lukturis ar sveci, bet cilindrs, kurā ievieto sveci un atsperi, kas proporcionāli sveces izdegšanai stumj to uz augšu un nodrošina liesmas atrašanos vienā punktā – iepretim sfēriska spoguļa centram, nodrošinot maksimāli spožāko virzīto gaismu! Kurā gadā Opel radīja šo tiem laikiem inovatīvo auto gaismu risinājumu?

a)    1898
b)    1899
c)    1900
d)    1901
e)    1902

Kas Tev jāizdara, lai varētu ņemt dalību viktorīnā? Ieraksti mūsu viktorīnas “Facebook” paziņojuma komentāru laukā savu atbildi!

Kā mēs izvēlamies uzvarētāju? Atlasām pareizo atbilžu sniedzējus un izlozējam vienu balvas ieguvēju starp kvalificējušajiem.

Piektdien, 21. augustā, uzzināsim veiksminieku(-ci). Balvā – stilīgās Opel kolekcijas saulesbrilles no “Amserv Krasta” Opel autocentra. Redzi OPEL – domā Amserv! Ziņa par uzvarētāju tiks publicēta gan mūsu “Facebook” profilā, gan OPELAKCIJA.LV vietnē.

Atsauce par privātumu: Mums rūp Jūsu datu drošība, tādēļ pirms savas dalības konkursā, lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu uzņēmuma sociālo tīklu aktivitāšu politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/socialo-tiklu-politika

Un mūsu vispārīgo Privātuma politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/privatuma-politika

Ierakstot savu atbildi komentāru rindā Jūs pilnībā piekrītat mūsu Privātuma Politikai un Amserv Grupas vienotajai Politikai Sociālo tīklu resursu aktivitātēm! Viktorīnas norises laiks no 17.08.2020. no paziņojuma mūsu profilā līdz 21.08.2020. līdz uzvarētāja paziņošanas brīdim.

Viktorīnu organizē “Amserv Krasta” Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66.

Piezvani – 6707 8000, dodies uz Krasta 66, iepazīsties, izvēlies un brauc mājās ar jaunu Opel!