Īpašie piedāvājumi

13.07.2024.

Īpašs 125 gadu jubilejas modelis – Zafira Life L3 Shuttle BlueHDi 180 AT8. Jaunā Zafira ir moderna, ērta un stilīga ceļojumu sabiedrotā. Tās jaudīgais un efektīvais dzinējs ļauj doties garos ceļojumos, nodrošinot drošu un komfortablu ceļojumu visiem braucējiem. Automātiskā transmisija, dīzeļdzinējs un pagarinātā virsbūve. Ideāla formula ceļojumu auto! Īpašā 125 gadu jubilejas akcija – cena no 39 790 € ar iekļautu 21% PVN*. Klienta ieguvums – līdz 2 760 € ar iekļautu 21% PVN. 

01.07.2024.

Opel Astra – auto ar inovatīvu un lakonisku dizainu. Apvienojot pārliecinošo izskatu ar progresīvām braukšanas tehnoloģijām, Astra ir viens no labākajiem progresīvās vācu autobūves piemēriem. Jaunajai Astra Ir pieejamas dažādas dzinēju versijas: benzīna, dīzeļa, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un pilnībā elektriskā Astra Electric. Šobrīd īpašais piedāvājums ir lieliski aprīkotajam Edition Pack 130 modelim!

01.07.2024.

Opel Astra Sports Tourer – auto ar drosmīgu un lakonisku dizainu. Ar Opel Astra Sports Tourer Jums vairs nav jāizvēlas starp bagāžas nodalījuma tilpumu, dizainu vai tehnoloģijām. Apvienojot pārliecinošo izskatu ar progresīvām braukšanas tehnoloģijām, Astra Sports Tourer ir viens no labākajiem progresīvās vācu inženierijas piemēriem. Ir pieejamas dažādas dzinēju versijas: benzīna, dīzeļa, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un pilnībā elektrisks. Šobrīd īpašais piedāvājums ir lieliski aprīkotajam Edition Pack 130 modelim!

01.07.2024.

Krosovers ar izteiksmīgu dizainu un teicamu vadāmību. Cena sākot no 24 990 € ar iekļautu PVN. 125 Anniversary Pack aprīkojumā ir iekļauti parkošanās distances sensori priekšā un aizmugurē, elektriski nolokāmi atpakaļskata spoguļi, "Aklo zonu" uzraudzības sistēma (Blind Spot Monitor), priekšējie miglas lukturi, adaptīvā kruīza kontrole, automašīnas atslēgšana un iedarbināšana bez atslēgas, automātiskā klimata kontrole un metāliskā krāsa.

01.07.2024.

Opel Grandland – izmēram ir nozīme! Vidējās klases Opel zīmola SUV, kas priecē ar ikonisko Opel Vizor®, lakonisku un praktisku interjeru ar pilnībā digitālu Pure Panel® displeju vadītāja rīcībā. Grandland būs laba izvēle visdažādākajām dzīves situācijām, it īpaši – bagātīgajā 125 Anniversary Pack aprīkojumā ar astoņu pārnesumu automātisko transmisiju.