Opel īpašie piedāvājumi

13.07.2024.

Īpašs 125 gadu jubilejas modelis – Zafira Life L3 Shuttle BlueHDi 180 AT8. Jaunā Zafira ir moderna, ērta un stilīga ceļojumu sabiedrotā. Tās jaudīgais un efektīvais dzinējs ļauj doties garos ceļojumos, nodrošinot drošu un komfortablu ceļojumu visiem braucējiem. Automātiskā transmisija, dīzeļdzinējs un pagarinātā virsbūve. Ideāla formula ceļojumu auto! Īpašā 125 gadu jubilejas akcija – cena no 39 790 € ar iekļautu 21% PVN*. Klienta ieguvums – līdz 2 760 € ar iekļautu 21% PVN. 

01.07.2024.

Opel Astra – auto ar inovatīvu un lakonisku dizainu. Apvienojot pārliecinošo izskatu ar progresīvām braukšanas tehnoloģijām, Astra ir viens no labākajiem progresīvās vācu autobūves piemēriem. Jaunajai Astra Ir pieejamas dažādas dzinēju versijas: benzīna, dīzeļa, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un pilnībā elektriskā Astra Electric. Šobrīd īpašais piedāvājums ir lieliski aprīkotajam Edition Pack 130 modelim!

01.07.2024.

Opel Astra Sports Tourer – auto ar drosmīgu un lakonisku dizainu. Ar Opel Astra Sports Tourer Jums vairs nav jāizvēlas starp bagāžas nodalījuma tilpumu, dizainu vai tehnoloģijām. Apvienojot pārliecinošo izskatu ar progresīvām braukšanas tehnoloģijām, Astra Sports Tourer ir viens no labākajiem progresīvās vācu inženierijas piemēriem. Ir pieejamas dažādas dzinēju versijas: benzīna, dīzeļa, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un pilnībā elektrisks. Šobrīd īpašais piedāvājums ir lieliski aprīkotajam Edition Pack 130 modelim!

Opel automašīnas

Jaunumi

02.06.2022.

Tagad Opel elektroauto vai Plug-in hibrīda iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo jums ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kā arī izmantot Opel pārstāvju – ADAM AUTO SIA piedāvātos papildu ieguvumus. Atbalsta gala saņēmēji būs privātpersonas, kuras pie ADAM AUTO SIA kā projekta īstenotāja varēs iegādāties videi draudzīgu auto par zemāku cenu. Programmas ietvaros jauna elektromobiļa iegādei ir piešķirts 4500 EUR atbalsts, bet lietotiem elektromobiļiem un Plug-in hibrīdiem – 2250 EUR.

10.08.2023.

Opel zīmols ir radījis konceptauto Opel Experimental, lai ar tā palīdzību vienlaikus gan atklātu plašākai sabiedrībai zīmola tuvākās un tālākās nākotnes vīziju, gan izvērtētu potenciālo klientu attieksmi pret jauno vizuālo valodu. Zīmola jaunāko esošo modeļu un nākotnē plānoto un pārsvarā uz elektrisko piedziņu balstīto modeļu dizaina pamatā ir trīs pamatvērtību sinerģija – Detox, Modern German un Greenovation, kas apvienojumā starptautiskajā angļu valodā tiek sauktas arī par Bold and Pure konceptu. Latviski tas būtu līdzvērtīgi apgalvojumam, ka nākotnes Opel automašīnu vizuālā valoda būs drosmīga un lakoniska.

27.04.2023.

Opel Grandland GSe apvieno jaudīgu turbodzinēju ar diviem elektromotoriem, kas nodrošina kopējo pilnpiedziņas jaudu 300 ZS un iespaidīgo 520 Nm griezes momentu. Hibrīdsistēmas gaitas akumulatora baterijas maksimālā ietilpība ir 14,2 kWh. Grandland GSe maksimālais ātrums sasniedz 235 km/h, bet paātrinājums no 0 līdz 100 km/h vien 6,1 sekundes. Elektriskā autonomija (WLTP) sasniedz 63 km un līdz pilnai uzlādei nepieciešamas tikai 2 h.