Visi jaunumi

02.06.2022.

Tagad Opel elektroauto vai Plug-in hibrīda iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo jums ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kā arī izmantot Opel pārstāvju – ADAM AUTO SIA piedāvātos papildu ieguvumus. Atbalsta gala saņēmēji būs privātpersonas, kuras pie ADAM AUTO SIA kā projekta īstenotāja varēs iegādāties videi draudzīgu auto par zemāku cenu. Programmas ietvaros jauna elektromobiļa iegādei ir piešķirts 4500 EUR atbalsts, bet lietotiem elektromobiļiem un Plug-in hibrīdiem – 2250 EUR.

10.08.2023.

Opel zīmols ir radījis konceptauto Opel Experimental, lai ar tā palīdzību vienlaikus gan atklātu plašākai sabiedrībai zīmola tuvākās un tālākās nākotnes vīziju, gan izvērtētu potenciālo klientu attieksmi pret jauno vizuālo valodu. Zīmola jaunāko esošo modeļu un nākotnē plānoto un pārsvarā uz elektrisko piedziņu balstīto modeļu dizaina pamatā ir trīs pamatvērtību sinerģija – Detox, Modern German un Greenovation, kas apvienojumā starptautiskajā angļu valodā tiek sauktas arī par Bold and Pure konceptu. Latviski tas būtu līdzvērtīgi apgalvojumam, ka nākotnes Opel automašīnu vizuālā valoda būs drosmīga un lakoniska.

27.04.2023.

Opel Grandland GSe apvieno jaudīgu turbodzinēju ar diviem elektromotoriem, kas nodrošina kopējo pilnpiedziņas jaudu 300 ZS un iespaidīgo 520 Nm griezes momentu. Hibrīdsistēmas gaitas akumulatora baterijas maksimālā ietilpība ir 14,2 kWh. Grandland GSe maksimālais ātrums sasniedz 235 km/h, bet paātrinājums no 0 līdz 100 km/h vien 6,1 sekundes. Elektriskā autonomija (WLTP) sasniedz 63 km un līdz pilnai uzlādei nepieciešamas tikai 2 h.

04.01.2023.

Inovācijas rada pilnībā jaunas iespējas ne vien tehnoloģiju pasaulē, bet arī tik praktiskā jomā kā ceļojumiem paredzētas teltis. Idejiski, tehniski un funkcionāli sapludinot vienā projektā kempera piekabi, auduma telti un automašīnas bagāžas kasti ir izveidots lielisks risinājums ceļošanai ar auto – iKAMPER jumta teltis. “Amserv Krasta” (ADAM AUTO SIA) OPEL autosalons Rīgā, Krasta ielā 66 piedāvā pilnu aprīkojuma komplektu un pēcpārdošanas apkalpošanu iKAMPER uzstādīšanai gan uz jaunas, gan jau esošās OPEL automašīnas (sākot ar ASTRA un MOKKA modeļiem).

12.08.2022.

Tas bija tieši pirms 50 gadiem – 1972. gadā, kad notika viens no lielākajiem rallija pasākumiem Vācijā. Tikai ar vienu nakšņošanu no Ķīles līdz Minhenei tika nobraukti aptuveni 3400 km un sacīkstēs piedalījās tā laika labākie rallija sportisti Eiropā. Opel atzīmē savu dalību vēsturiskajā rallijā ne vien ar seno spēkratu dalību, bet arī ar transporta nodrošinājumu organizatoriem – ar jaunāko Opel Astra Plug-In Hybrid modeli, kas pavadīs ralliju visā tā garumā no 8. līdz 13. augustam. Patiesi, labi auto – labā vietā!

18.06.2022.

Ieraugot jauno Opel Astra klātienē pirmais iespaids ir lakonisks – vācu auto. Ja daudzi ražotāji šobrīd mēģina saviem auto piešķirt pasaules pilsoņu vaibstus, Opel zīmols pēc nonākšanas globālās STELLANTIS grupas ģimenē ir kļuvis savā vizuālajā valodā ievērojami tiešāks, eiropeiskāks un vāciskāks. Vienlaikus, iespējams, arī saprotamāks Latvijā, kur ir senas Vāczemes kultūras tradīcijas. Kurš pieņem lēmumus? Tu! Protams, tu! Tavas acis, tavs prāts. Tava iekšējā sajūta. Jaunā Opel Astra. Labāk realitātē nekā vārdos. Nāc un aplūko! Rīgā, Krasta ielā 66 vai piesaki testa braucienu pa tālruni 67078000.

31.05.2022.

Jaunās paaudzes Opel Astra ir īpaša un spilgta lappuse Opel kompaktklases modeļu 86 gadus ilgajā vēsturē, kas aizsākās ar Kadett modeļa prezentāciju 1936. gada decembrī. Būtiskākā ziņa un inovācija – Astra ir kļuvusi elektrificēta! Sākumā modeļu līnijā būs secīgi pieejami divu jaudas līmeņu uzlādējamie (Plug-In) hibrīdi (šogad 180 Zs uzlādējamais hibrīds), 2023. gada laikā – 100% elektriskā Opel Astra-e un jaudīgākā uzlādējamā hibrīda versija. Tātad šoagad mūsu izvēlei – benzīns, dīzelis un uzlādējamais hibrīds.

28.05.2022.

Brauciena piezīmes par došanos komandējumā ar 100% elektrisko Opel MOKKA-e no Rīgas līdz Barselonai Spānijā (Katalonijā) un atpakaļ. Četrās dienās (reāli 3,5 dienās) tika pieveikti 3000+ km līdz galamērķim netālu no Barselonas, bet citās četrās, kas gan reāli izvērtās par 4,5 dienām – atceļš uz Latviju, izbraucot nelielu līkumu pāri Pireneju kalniem. Kopumā pieveikti teju 7000 kilometri vienā braucienā ar 60 elektroauto uzlādes reizēm. Raksta un ceļojuma autors brauc ar elektrisko MOKKA-e jau teju apaļu gadu un ļoti izvērstais ievads reizē ir elektromobilitātes vērtējums pēc personīgās pieredzes un šobrīd virs 15 000 tikai ar elektrību nobrauktiem kilometriem.

01.04.2022.

Grandland ieguvis jaunās Opel vizuālās valodas iezīmes. Vīrišķīgs un reizē elegants dizains, pilnībā digitālie mērinstrumenti un bagātīgs High-Tech līmeņa aprīkojums gan drošībai, gan komfortam. Intuitīvs Opel Pure Panel ar dieviem platekrāna displejiem. Jaunā Opel Vizor dizaina auto sejas daļa. Reāls SUV – Plug-in hibrīda versijām pieejama pilnpiedziņa!

12.02.2021.

Laiks izskatīties pārliecinoši! Uzspodrini savu auto ar AMSERV KRASTA AUTO SPA programmu! Piesaki pakalpojumu attālināti – 67078000. Automašīnas skalošana, virsbūves parastā vai detalizētā mazgāšana, dzinēja mazgāšana, nanopārklājuma uzklāšana vējstiklam vai arī visu automašīnas stiklu pārklāšana, priekšējo lukturu pulēšana, virsbūves pulēšana un vaskošana, salona parastā un ķīmiskā tīrīšana. Labi auto – Labā vietā!