OPEL ASTRA SPORTS TOURER VASARAS AKCIJA

01.07.2024

ASTRA SPORTS TOURER EDITION PACK 130

Opel Astra Sports Tourer – auto ar drosmīgu un lakonisku dizainu. Ar Opel Astra Sports Tourer Jums vairs nav jāizvēlas starp bagāžas nodalījuma tilpumu, dizainu vai tehnoloģijām. Apvienojot pārliecinošo izskatu ar progresīvām braukšanas tehnoloģijām, Astra Sports Tourer ir viens no labākajiem progresīvās vācu inženierijas piemēriem. Ir pieejamas dažādas dzinēju versijas: benzīna, dīzeļa, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un pilnībā elektrisks. Šobrīd īpašais piedāvājums ir lieliski aprīkotajam Edition 130 Pack modelim ar benzīna turbodzinēju un 8 pārnesumu automātisko transmisiju.

 

Cenas sākot no 26 700 € ar iekļautu PVN.

Astra Sports Tourer Edition Pack 130 AT8 ir pieejams uzreiz (automašīnu skaits ir ierobežots). Garantija 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Cena akcijas automašīnai ar dīzeļdzinēju un AT8 – no 27 900 € ar iekļautu PVN.

Pieprasīt piedāvājumu 

Benzīna turbodzinēja jauda 130 Zs (96 kW); dinamika 0-100 km/h 9,9 sekundes, maksimālais ātrums 210 km/h, degvielas patēriņš kombinētajā ciklā (WLTP) 5,7 l/100 km, CO2 izmeši kombinētajā ciklā (WLTP) no 128 g/km. Visi attēli ir informatīvi un tajos var būt redzams papildu aprīkojums, kas nav iekļauts piedāvātajā komplektācijā. Jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pēc individuāla piedāvājuma. Akcija ir spēkā līdz 31.07.2024. vai kamēr piedāvājumā iekļautās automašīnas ir pieejamas noliktavā. Visi attēli ir informatīvi un tajos var būt redzams aprīkojums, kāds nav iekļauts piedāvājumā. Cenas un specifikācijas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.

IEDVESMOJIES NO ASTRA SPORTS TOURER VASARAS KAMPAŅAS VIDEO!


Aicinām uz testa braucieniem ar jaunākajiem Opel modeļiem Rīgā, Krasta ielā 66. Piezvani un piesaki testa braucienu – 67078000

Pieteikt testa braucienu