OPEL ASTRA VASARAS AKCIJA

01.07.2024

ASTRA EDITION PACK 130

Opel Astra – auto ar inovatīvu un lakonisku dizainu. Apvienojot pārliecinošo izskatu ar progresīvām braukšanas tehnoloģijām, Astra ir viens no labākajiem progresīvās vācu autobūves piemēriem. Jaunajai Astra Ir pieejamas dažādas dzinēju versijas: benzīna, dīzeļa, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un pilnībā elektriskā Astra Electric. Šobrīd īpašais piedāvājums ir lieliski aprīkotajam Edition Pack 130 modelim ar benzīna turbodzinēju un 8 pārnesumu automātisko transmisiju.

Cenas sākot no 25 600 € ar iekļautu PVN.

Astra Edition Pack 130 AT8 ir pieejams uzreiz (automašīnu skaits ir ierobežots). Garantija 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Cena akcijas automašīnai ar dīzeļdzinēju un AT8 – no 26 990 € ar iekļautu PVN.

Pieprasīt piedāvājumu 

Benzīna turbodzinēja jauda 130 Zs (96 kW); dinamika 0-100 km/h 9,7 sekundes, maksimālais ātrums 210 km/h, degvielas patēriņš kombinētajā ciklā (WLTP) 5,5 l/100 km, CO2 izmeši kombinētajā ciklā (WLTP) no 125 g/km. Visi attēli ir informatīvi un tajos var būt redzams papildu aprīkojums, kas nav iekļauts piedāvātajā komplektācijā. Jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pēc individuāla piedāvājuma. Akcija ir spēkā līdz 31.07.2024. vai kamēr piedāvājumā iekļautās automašīnas ir pieejamas noliktavā. Visi attēli ir informatīvi un tajos var būt redzams aprīkojums, kāds nav iekļauts piedāvājumā. Cenas un specifikācijas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.

Standarta aprīkojums, kas iekļauts Astra Edition 130 AT8 piedāvājumā:

  • 180° atpakaļgaitas skata kamera + distances sensori priekšā un aizmugurē
  • Bezvadu viedtālruņa lādētājs
  • Drošības pakotne un adaptīvā kruīza kontrole
  • Stūre ar apsildes funkciju
  • LED lukturi
  • PurePanel® dizaina informācijas un izklaides sistēma, Apple CarPlay™ / Android Auto™ savienojamība
  • 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Aicinām uz testa braucieniem ar jaunākajiem Opel modeļiem Rīgā, Krasta ielā 66. Piezvani un piesaki testa braucienu – 67078000

Pieteikt testa braucienu