AMSERV KRASTA OPEL VĒSTURES VIKTORĪNA / 35. NEDĒĻA
28.08.2020

UZMANĪBU! Mūsu 24. augusta Opel VIKTORĪNA ir noslēgusies! Paldies visiem dalībniekiem! 

Pareizā atbilde un veiksmīgā loze šoreiz ir sakrituši mūsu viktorīnas dalībniecei DANAI MUCENIECEI. Apsveicam! Pareizā atbilde – OPEL CROSSLAND X. Aplūko mūsu īpašo Crossland X piedāvājumu https://www.opelakcija.lv/lv/models/4

Lūgums uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināties ar Sabīni Iekļavu pa tālruni 67078046. Balvā – stilīgās saulesbrilles no "Amserv Krasta" Opel autosalona! Balvu var izņemt tikai darba dienās, darba laikā, iepriekš piesakoties līdz 2020. gada 30. septembrim ieskaitot


 

Viktorīna norisinās tikai "Amserv Krasta" Opel autocentra vietnes OPELAKCIJA.LV “Facebook” profilā.

Vai Tu labi pazīsti jaunākos Opel modeļus? Augusts ir praktisko krosoveru mēnesis. Tāpat kā gadsimtiem ilgi daudzos darbos cilvēka palīgi bija zirgi, šodien viens no mūsu ikdienas daudzpusīgajiem palīgiem ir īstens SUV. Kā sauc viktorīnas attēlā redzamo Opel krosoveru?

Kas Tev jāizdara, lai varētu ņemt dalību viktorīnā? Ieraksti mūsu viktorīnas “Facebook” paziņojuma komentāru laukā savu atbildi!

Kā mēs izvēlamies uzvarētāju? Atlasām pareizo atbilžu sniedzējus un izlozējam vienu balvas ieguvēju starp kvalificējušajiem.

Piektdien, 28. augustā, uzzināsim veiksminieku(-ci). Balvā – jaukās Opel kolekcijas saulesbrilles no “Amserv Krasta” Opel autocentra. Redzi OPEL – domā Amserv! Ziņa par uzvarētāju tiks publicēta gan mūsu “Facebook” profilā, gan OPELAKCIJA.LV vietnē.

Atsauce par privātumu: Mums rūp Jūsu datu drošība, tādēļ pirms savas dalības konkursā, lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu uzņēmuma sociālo tīklu aktivitāšu politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/socialo-tiklu-politika

Un mūsu vispārīgo Privātuma politiku – https://www.opelakcija.lv/lv/article/privatuma-politika

Ierakstot savu atbildi komentāru rindā Jūs pilnībā piekrītat mūsu Privātuma Politikai un Amserv Grupas vienotajai Politikai Sociālo tīklu resursu aktivitātēm! Viktorīnas norises laiks no 24.08.2020. no paziņojuma mūsu profilā līdz 28.08.2020. līdz uzvarētāja paziņošanas brīdim.

Viktorīnu organizē “Amserv Krasta” Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66.

Piezvani – 6707 8000, dodies uz Krasta 66, iepazīsties, izvēlies un brauc mājās ar jaunu Opel!