UZLĀDĒ AUTO AR SAULI – AMSERV KRASTA UN ELEKTRUM ELEKTRODIENAS 27., 28. UN 29. APRĪLĪ RĪGĀ, KRASTA IELĀ 66
29.03.2023

Kad labs papildina labāko un jauns jaunāko – varam gaidīt jaudīgākus rezultātus un vairāk prieka par padarīto. Mūsdienu paaudzes ir uzaugušas elektrificētā laikmetā, un būtu grūti izdzīvot bez elektrības, bet ilgstoši nekas nebija mainījies mūsu un elektrības sinerģijā. Šobrīd esam lielu pārmaiņu epicentrā – mums ir gan iespējas, gan izaicinājumi pašiem ražot elektrību, braukt ar elektromobiļiem, mācīties, kā programmēt viedo māju vai pagalmā pašiem uzstādīt savu elektroauto uzlādes iekārtu. Tās visas ir labas un jaunas lietas, bet viss jaunais prasa arī vēl nebijušas zināšanas. Reklāmas, influenceri un valdības visā pasaulē atkal runā par elektrifikāciju, kas ir globālas un vēsturiskas elektrifikācijas nākamais vilnis. Kā neapjukt piedāvājumos un izvēlēties sev, savai ģimenei vai savam uzņēmumam pareizo formulu dalībai šajā pārvērtību procesā? Atslēgas vārds – integrētie risinājumi, jo tik dažādās tehnikas vienības ir jāsaslēdz vienotā sistēmā, lai tās sniegtu maksimālo efektivitāti.

Lepojamies, ka klientiem varam piedāvāt vienu no lielākajiem 100% elektrisko auto un komerctransporta klāstu Latvijā, kurš šajā un tuvākajos gados vēl ievērojami paplašināsies.

Ar OPEL zīmolu mēs piedāvājam pasažieru elektromobiļus CORSA-e, MOKKA Electric, COMBO-e Life, ZAFIRA-e Life, kā arī populārāko komerctransporta modeļu pilnībā elektriskās versijas – COMBO-e Cargo, VIVARO-e un MOVANO-e. Jau tuvākajā laikā šo klāstu papildinās arī pilnībā elektriskie un paši jaunākie ASTRA Electric un ASTRA ST Electric modeļi. Šobrīd ir pieejami arī uzlādējamie elektriskie hibrīdi (Plug-in) – ASTRA un ASTRA ST HYBRID un GRANDLAND HYBRID.

Draudzīga enerģija mājoklim un biznesam. Elektrum – tas ir stāsts par zaļu enerģiju, tāpēc klientiem tiek piedāvāti dažādi videi draudzīgi un mūsdienīgi enerģijas produkti un pakalpojumi: solārie risinājumi – saules paneļi, inovatīvas apkures sistēmas – gaiss-gaiss, gaiss – ūdens un zemes siltumsūkņi. Elektroauto lietotājiem piedāvājam izmantot kādu no Elektrum Drive elektroauto uzlādes stacijām videi draudzīgiem braucieniem visā Latvijā, kā arī piedāvājam plašu klāstu ar privātajām elektroauto uzlādes iekārtām uzstādīšanai gan privātmājā, gan uzņēmuma teritorijā. Bet pats būtiskākais – Elektrum nozīmē arī energoefektivitāti. Kopš 1997. gada Latvenergo paspārnē darbojas Elektrum Energoefektivitātes centrs, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā un rūpējas par klientu izglītošanu energoefektivitātē, lai gudrāk un efektīvāk izmantotu elektrību, ūdeni un siltumu. Energoefektivitātes centra komanda ir pārliecināta, ka ar savu rīcību un ikdienas paradumiem iespējams gan samazināt ģimenes tēriņus par energoresursiem, gan arī aizsargāt un saprātīgi izmantot mūsu kopīgos vides resursus. 

Viena no energoefektivitātes sinerģijas jomām ir saules paneļi + privātā elektroauto uzlādes iekārta + elektromobilis vai uzlādējamais (Plug-in) hibrīds. Nosacīti – lielu daļu gada klienti var braukt pilnībā neko nemaksājot par enerģiju savam autotransportam. Vilinoši? Mēs arī tā domājam.

AMSERV KRASTA UN ELEKTRUM ELEKTRODIENAS ir vasarīgs pasākums ikvienam, lai uzzinātu, kā iegūt visefektīvāko integrāciju starp saules gaismu, māju un elektroauto. Kā baudīt rītdienas tehnoloģijas jau šodien, kā braukt dinamiskāk, bet maksāt mazāk, kā samazināt globālo izaicinājumu ietekmi uz ģimenes vai uzņēmuma budžetu, kā baudīt vairāk ērtību, vienlaikus atstājot mazāku nospiedumu mūsu planētas ekosistēmā? Visas lielās lietas sākas ar uzdrīkstēšanos un zināšanām. Būsim zinātkāri un atvērti jaunajam! Daba mūsu zemi ir apveltījusi ar lielisku enerģijas avotu trijotni – sauli, vēju un Daugavu! Neatkarīgi no tā vai savu 100% elektrisko auto vai Plug-in hibrīdu būsi uzlādējis ar saules paneļu, vēja turbīnu vai mūsu likteņupes Daugavas triju spēkstaciju saražoto elektroenerģiju – tā būs videi draudzīga! 

Amserv un Elektrum komandas gaidīs Tevi 27., 28. un 29. aprīlī Rīgā, Krasta ielā 66. Abās darbdienās 10.00-18.00, bet sestdien 10.00-14.00.

Autostāvvieta būs bez maksas, biļete nebūs jāpērk, un ceram, ka varēsim katram klientam veltīt tieši tik daudz laika, lai atklātu līdz šim, iespējams, neievērotās iespējas, kā iesaistīties jaunajā elektrifikācijas vilnī un arī pašiem izmēģināt pilnībā elektriskos auto. Pasākuma laikā organizēsim gan testa braucienus uz vietas, gan  varēs pierakstīties testa braucieniem ar elektroauto un uzlādējamajiem hibrīdiem tuvākajā laikā. Protams, ka izpētāmi, aplūkojami un nopērkami būs arī parastie jaunie auto un komerctransports, jo pasākums norisināsies abu mūsu pārstāvēto zīmolu autocentru telpās. Šajās dienās būs iespēja iepazīties vismaz ar 20 atšķirīgiem jaunu auto modeļiem klātienē. 

Tagad Opel elektroauto vai Plug-in hibrīda iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo jums ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kā arī izmantot Opel pārstāvju – ADAM AUTO SIA piedāvātos papildu ieguvumus. Valsts finansējuma projektu atbalsta EMISIJAS KVOTU IZSOLĪŠANAS INSTRUMENTS.

Uzzini vairāk par valsts atbalstu elektroauto un uzlādējamo (plug-in) hibrīdu iegādei šeit!